Poletme.sk

O spoločnosti

POLEŤME.SK – ojedinelý projekt, ktorý vznikol ako odpoveď na momentálnu situáciu na slovenskom nebi. V celoeurópskom trende presadzovania sa nízkonákladových spoločností sa ukazuje, že hoci tento fenomén robí lietanie prístupnejšie pre obrovský počet ľudí, má podobne ako klasické letecké spoločnosti svoje limity. My nechceme rozoberať, prečo sa z východného Slovenska lieta cez Budapešť, Krakov či Rzeszow. My to chceme zmeniť.

Povedali sme si, že keď to nejde po starom, skúsime to inak. Úplne inak.

Toto sme my a toto je náš projekt. POLEŤME.SK – projekt skupinového lietania.

Dušan Hatala – vie čo-to o letectve
Absolvoval Vojenskú leteckú akadémiu v Košiciach a hoci má štátnicu z leteckej streľby a bombardovania, nikdy z lietadla nevystrelil, ani sám seba☺ Do civilného letectva skočil hneď po škole a za ten čas stihol pôsobiť vo viacerých leteckých spoločnostiach na rôznych pozíciách. Od druhého pilota až po šéfpilota spoločnosti. Momentálne lieta ako kapitán Boeingu 737 pre zahraničnú leteckú spoločnosť. Ale hlavne lieta v POLEŤME.SK, až po uši.
Ladislav Németh – niečo a niekoho už naprogramoval
Ako odchovanec košickej FEIky sa takmer okamžite vrhol za skúsenosťami do zahraničia. Už 15 rokov je jeho špecialitou vývoj a prevádzka rozsiahlych informačných systémov prevažne s webovým rozhraním v medzinárodných spoločnostiach v oblasti prepravy a logistiky. Riadil projekty na globálnej úrovni a viedol tímy IT špecialistov. Ak niečo náhodou nefunguje, je mu jasné, že za to môže vždy IT. Svoj potenciál a skúsenosti je pripravený zneužiť v POLEŤME.SK
Milan Zubrický – poradca pre všetko
Ďalší študovaný pilot v tíme. A ďalší, ktorému lietanie nestačí. Preprava a logistika sú veci, v ktorých sa vyžíva. Držiac sa hesla, že stíhací pilot sa nachádza v časovej a priestorovej tiesni, má talent riešiť akékoľvek problémy v akomkoľvek čase. Na tie z POLEŤME.SK sa priam teší.
Marián Ivan – írska spojka
Niekto sa musí starať aj o dianie na ostrove. Marián žije a pracuje v Dubline od roku 2004 a odvtedy pôsobil v oblasti cestovného ruchu, logistiky a outsorcingu vo viacerých medzinárodných spoločnostiach. V Írsku je už ako doma, aj keď nie je doma ako doma, a preto plánuje letom do naozajstného domova pomôcť najlepšie ako vie...

Skupinové lietanie

Podmienkou prevádzkovania akéhokoľvek leteckého spojenia za atraktívnu cenu je vysoká obsadenosť letov. Na mnohé linky však nie je možné nasadiť pravidelné spojenie s dostatočnou obsadenosťou.

Myšlienkou skupinového lietania je zaviesť nepravidelné letecké spojenia na miesta, kde z rôznych príčin neuspeli štandardné letecké spoločnosti. Nemusíte si objednávať celý let, stačí, aby sa našlo dosť ľudí, ktorí chcú cestovať tam, kam vy a vyhovuje im rovnaký termín. Jednoducho, ak vás bude dosť, môžete letieť kamkoľvek a kedykoľvek. Skupinové lietanie je alternatíva pre komunitu východniarov v Írsku, rovnako ako pre dovolenkárov v Chorvátsku.

POLEŤME.SK s.r.o.
Baltická 2770/19
Košice-Nad jazerom 040 12

IČO: 47 164 646DIČ: 2023779824
E-mail: info@poletme.sk
Tel. číslo: +421 949 525 694
Web: www.poletme.sk
Kontakt
Meno a priezvisko
E-mail
Správa
Odoslať
Najskôr musíte vyplniť všetky údaje.
Odoslať
Vaša správa bola odoslaná ...
+421 949 525 694 / info@poletme.sk
©2014 Poletme.sk, Všetky práva vyhradené!