Poletme.sk

  • Výber letu
  • Detail letu
  • Rezervácia letu
 
 
Cena
Aktuálna cena, ktorú vám garantujeme pri potvrdení rezervácie. Ceny nie sú fixné, menia sa v závislosti od zostávajúceho času pred letom. Čím skôr si rezervujete letenku, tým lepšiu cenu získate. Skorá rezervácia = najnižšia cena.
Destinácia
Dátum a čas
Naplnenosť
Aktuálny stav rezervácií. Poskytuje prehľad doterajšieho záujmu o daný let. Ak aktuálna obsadenosť prekročí minimálnu hranicu na uskutočnenie letu, status letu sa zmení na „potvrdený“. Upozornenie! Po potvrdení letu už nie je možné letenku rezervovať. Letenka sa dá kúpiť, ale jej cena sa zvyšuje s blížiacim sa časom odletu a počtom rezervácií. Preto neváhajte ani chvíľu, najrýchlejší ju majú možnosť získať za najnižšiu cenu.
Status
Aktuálny stav letu vzhľadom na počet rezervácií. Pred minimálnou hranicou naplnenosti je let nepotvrdený – oranžový. Po prekročení hranice minimálnej naplnenosti sa let zmení na potvrdený – zelený. Odvážnym šťastie praje. Ceny sa po potvrdení letu automaticky zvyšujú. Rezervujte si čo najskôr letenku a budete mať garantovanú najnižšiu cenu a, samozrejme, garanciu peňazí naspäť, ak sa nepoletí.
Momentálne nie sú v ponuke žiadne lety

Poleťme.sk funguje úplne jednoducho.

  • Vyber si let a rezervuj si ho. Bude ťa to stáť len 10 € aj s garanciou vrátenia peňazí.
  • Zdieľaj a pomáhaj napĺňať let na svoj termín, až kým vás nebude dosť a let sa nepotvrdí.
  • Doplať zvyšok a baľ si kufre. 20 kg máš už v cene!
O osude letu sa rozhodne najneskôr 5 týždňov pred letom. Ak sa let nenaplní, máte stále celých 5 týždňov na alternatívne riešenie. Ak si rezervujete svoj let s predstihom, let môže byť potvrdený už niekoľko mesiacov pred dátumom letu.
+421 949 525 694 / info@poletme.sk
©2014 Poletme.sk, Všetky práva vyhradené!